לאוהבי החתולים מידע וטיפים למזון לחתולים, משחק לחתול, פרעושים לחתולים, תספורת לחתול ועוד מידע לגידול חתול כחיית מחמד בריאה ומאושרת

הפרעושים כבר כאן?

 שלום לכם אוהבי חתולים

כאן ליאורה מחיש חי עם עוד פוסט בנושא בריאות והיגיינה לחתולים והפעם על מניעת פרעושים  על החתולים

 100,000 פרעושים מקפצים תוך 30 ימים?

חודש אפריל כבר מסתיים , והאביב הגיע!! רבים מאיתנו חשבו שהמזג האויר החם לא יגיע, עם כל הגשם שירד כאן בשבוע שעבר, אבל עושה רושם שהאביב כבר כאן החמסינים של סוף השבוע האחרון הכריעו את הכף סופית ויחד איתם הגיעו הפרעושים.

No-Fleas

איך אני יודעת? ובכן, נפגשתי אתמול עם חברים לארוחת ערב והם ספרו לי שהחתול שלהם ג'ינג'י תחת מתקפה של פרעושים. קשה לי לשמוע על חתולים תחת מתקפה של פרעושים. האם תוכלו לדמיין לעצמכם את חוסר הנוחות שתרגישו , כשכל הזמן, חרקים זוחלים לאורך הגוף שלכם, ומוצצים את דמכם בעקיצות קטנות ומעצבנות. וזה בלי לקחת בחשבון שישנם חתולים רבים, שאלרגיים לעקיצות הפרעושים.

 

ברור שאלו אינן חדשות טובות!!! צריך לזכור, שמספיק פרעוש אחד להוביל למתקפת פרעושים, תוך זמן קצר ביותר.

ארחיב קצת בנושא ואסביר את מעגל החיים של הפרעושים, שיכולים להכפיל את כמותם  מפרעוש בודד ל- 100,000תוך 30 ימים בלבד.

פרעושים מתחילים את מחזור חייהם האופטימילי כשהטמפרטורה מעל 21 מעלות  והלחות עולה. השיא במחזור החיים שלהם מתרחש כשהטמפרטורה עולה ל-29 מעלות והלחות ל-70% מה שמכסה למעשה את כל עונת הקיץ בגוש דן והשרון  וגם בשנים האחרונות באיזור באר שבע והסביבה. פרעושית בוגרת יכול להטיל 15 עד 20 ביצים ליום ואפילו מעל 1000 ביצים במחזור חייה הקצר.

התפתחות הפרעוש כוללת הטלת ביצים אשר מתפתחות לזחל,  וגולם וממנו בוקע הפרעוש הבוגר תוך 14 ימים בתנאים האופטימיליים. כך שאם יש לך פרעוש אחד בבית , הוא יכול להפוך למתקפת פרעושים על החתול, על שטיחים, על ספות, כורסאות וכל זאת תוך 30 ימים.

השנה אני יוצאת לדרך עם משימה חשובה להגן על החתול שלך ולאפשר לו להנות מקייץ נפלא נטול פרעושים!!! אני רוצה שתקפידו להגן על החתול שלכם ולטפל בו למניעת פרעושים ואל תשכחו חתולי הבית בסיכון גם כן  כמו חתולים היוצאים החוצה. לכן אני שמחה ונרגשת לתת לכם  חינם את

"המדריך איך להלחם בפרעושים בקלות במהירות וביעילות"

מלאו את פרטיכם כאן
וקבלו אותו למחשב שלכם

aroows

זכרו !! עונת הפרעושים יכולה להיות קשה והדרך הטובה ביותר למנוע פרעושים על החתול שלך ובבית היא עכשיו!!!

מוצרי המניעה  נגד פרעושים

ampulot-h

אל תתעכבו הזמינו עוד היום בחנות במוקד הטלפוני או באתר האינטרנט וזכרו פרעוש אחד יכול להפוך ל-100,000 פרעושים תוך 30 ימים!!!
וכמו תמיד מניעה היא הדרך הנכונה לחסוך זמן כסף וביקורים מיותרים אצל הוטרינר.

Tags: , , , ,

תגובות פייסבוק:

7 Responses to "הפרעושים כבר כאן?"

  • יפה לוי says:
  • ליאורה מחיש חי says:
  • תמי says:
Leave a Comment