לאוהבי החתולים מידע וטיפים למזון לחתולים, משחק לחתול, פרעושים לחתולים, תספורת לחתול ועוד מידע לגידול חתול כחיית מחמד בריאה ומאושרת

נתת כבר מפתח לחתול

שלום לכם אוהבי חתולים
כאן ליאורה מומחית מרכז המידע של חיש חי

חתול בית יוצא מהדלת לחתול

במסגרת נושא החודש חתול הבית שלי יוצא החוצה נתקלתי בשאלות רבות לגבי דלת המזהה רק את החתול שלי.

עד לאחרונה, היה ניתן להשיג בארץ דלת עם קולר שעליו נתלה מגנט, פרפלסט סווינג 7,
שאיפשר לחתול להסתובב עם קולר ועליו מגנט, שהציק לו לעיתים, אבל היה הכרחי, כדי שיוכל לחזור הביתה בשלום ובקלות , וכמו שציין לקוח ותיק שלנו ספק בצחוק ספק ברצינות 

"החתול שלי בכוונה מאבד את הקולר ואז הוא לא יכול להיכנס, וכל חודש אני קונה מגנט חדש ואת עשית את עיסקת חייך שמכרת לי את הדלת עם המגנט זה משכנתא לכל החיים…" ברור שהוא צחק, והוא יודע שמטרתי היא תמיד להקל ולעזור לחתול,שיוצא החוצה לחזור הביתה, ואכן חייו השתדרגו מאז התקין את הדלת לפני כ-4 שנים. אמנם הוא מזמין מגנטים בזוגות ובשלשות אבל הוא נהנה מכל רגע. אבל בכל צחוק יש גם מידה של אמת

אבל כאחת העוקבת אחרי כל חידוש טכנולגי כזה או אחר בתחום גידול חיית מחמד, שמחתי לקבל בשורה נהדרת שחברת Door4Cat החלה לייבא לארץ דלת חתולים חכמה המבוססת על זיהוי שבב מבית חברת Sureflap הבריטית – בשורה נהדרת ליותר מ-200 אלף חתולי בית בישראל!

על היתרונות בשימוש בדלת לחתול, כבר כתבתי רבות ,  אבל אשוב ואציין שעם דלת לחתול- החיים יותר קלים:

 • אפשר להפסיק להשאיר לחתול חלון פתוח,
 • כבר לא צריך לקום בלילה כדי להוציא ולהכניס חתול שמיילל ליד הדלת,
 • אין צורך לסבול מארגז חול מסריח בתוך הבית,
 • גניבות המזון פוסקות,
 • החתולים רגועים ומפסיקים לחשוש מפני פולשים זרים.
  בקיצור: איכות חיים, ששכחנו שהיא בכלל אפשרית…

מהי דלת חכמה בטכנולוגיית RFID?
על מנת שרק החתול שלנו יוכל להיכנס בחזרה הביתה ובעלי חיים לא רצויים יישארו בחוץ – הדלת צריכה לכלול מנגנון סינון כלשהו. הדלת החכמה "הסלקטיבית", בדומה לכרטיס חכם, מאפשרת כניסה רק תוך קריאה וזיהוי של השבב האלקטרוני המושתל בגוף של החתול שלך.

 

הדלת עובדת על נעילה חשמלית [אלקטרומגנט] לעומת הנעילה המגנטית של הדלתות עם המגנט כגון סווינג 7. זה חשוב במיוחד אם יש בסביבה חתולים אגרסיביים או נחושים שרוצים להכנס ומעיפים בקלות את הדלת עם המגנט. את הדלת הזאת הם לא יצליחו לפתוח.

את הדלת החכמה ניתן להשיג בשני גדלים, לחתולים ולחתולים גדולים במיוחד, והיא תואמת את כל סוגי השבבים הסטנדרטים המושתלים ע"י וטרינר מוסמך. השבב משמש כמפתח אישי: דלת החתולים הסלקטיבית מזהה את השבב של החתול שלך ונפתחת רק עבורו, על מנת לספק גישה בטוחה ומאובטחת לביתך

.מה היתרונות של הדלת החכמה?

 • פולשים זרים יישארו מעתה בחוץ
 • מספיק לקום אינספור פעמים בלילה
 • די לשריטות בדלתות
 • סוף למתח ולחרדה מקרבות ומחדירה של חתולים זרים לטריטוריה
 • לא עוד גניבות מזון יקר וריסוסי שתן בבית
 • והרבה פחות סטרס לחיית המחמד ולכל בני הבית:
 • כל בני הבית ייהנו משדרוג אמיתי באיכות החייםו

"פתח מעבר סלקטיבי לחיות מחמד משנה את כל תפיסת השגרה היומיומית בגידול חתול או כלב" אומרת ורד גולדמן, מייסדת Door4Cat . "בחו"ל הן נפוצות עשרות שנים ומהוות סטנדרט בגידול חיות מחמד: מתן מרחב מחייה לחתול הסגור רוב שעות היום לבד בבית, התחשבות בצרכים ובאינסטינקטים שלו, הענקת חופש ועצמאות לצאת ולבוא כרצונו, פחות יללות, , יותר רווחה לחיית המחמד – וגם לבעלים. 

מה קורה אם יש לי כמה חתולים?

כאחת המגדלת מספר חתולים חששתי שהמוצר לא יוכל להתאים לי אבל מסתבר שהמוצר מותאם לבית מרובה חתולים , ומאפשר תכנות של עד 32 שבבים בזיכרון, ובדגם המשודרג הוא כולל טיימר לתכנון ובקרה של שגרת הכניסה והיציאה. המוצר מתאים גם במקרים בהם נדרשת בקרה או הפרדה בין בעלי חיים, מסיבות שונות: דיאטה מיוחדת, סיבות חברתיות וכדומה.

מהי ההשקעה שלך בחתול רגוע ולילה רצוף של שינה?

עלות הדלת נעה בין 960 שח ל-1260 שח (לדגם המשודרג) , עלות ההתקנה משתנה בהתאם למקום ההתקנה ואופי המקום בו נתקין את הדלת והחל מ-350 שח. יש בנוסף לקחת בחשבון  עלות של החדרת שבב על ידי וטרינר. 

צפו בסרטון על הדלת

אני התלהבתי מאד ומתוך בדיקה מעמיקה זהו מוצר שנותן פתרון איכותי לשקט נפשי לחתול ולכם.

מעוניינים לקבל פרטים על איך לשדרג את החיים שלך ושל החתול שלך בעזרת הדלת החכמה
מלאו פרטים ונציג מומחה יחזור אליכם לייעוץ מקצועי

 

Tags: , ,

תגובות פייסבוק:

2 Responses to "נתת כבר מפתח לחתול"

 • ענת מכלוף says:
Leave a Comment