מה לקנות לפני שמאמצים חתול

 


לפני שמביאים חתול הביתה יש לדאוג לרשימת הקניות

1. כלוב נשיאה לוטרינר הדבר ה-1 ההכרחי לחתול כי צריך לשים אותו שם על מנת להביא אותו הביתה.
כלוב נשיאה מפלסטיק עם דלת ננעלת מקדימה הינה מרווחת ואורירית מספיק המאפשרת מרווח ונגישות לחתול. מומלץ לשים מזרון קטן או מגבת בבסיס לתחושה נעימה של החתול. זוהי קנייה חד פעמית שנשמרת לאורך שנים.

2.  צלחות מזון ומים-יש לרכוש צלחת למזון וצלחת למים. ישנם מספר סוגים: נירוסטהפלסטיק ומקרמיקה. הקרמיקה הוא הבטוח ביותר. אם נקח גור מומלץ לקחת צלחת קטנה המותאמת לגודלו. הצלחת צרכיה להיות כבדה כדי שלא תזוז. יש לרחוץ מידי יום את הצלחות ולהניחם הרחק מארגז הצרכים כי חתולים לא אוכלים בקרבת השירותים(יש להם נימוסים…).
3.   מזון לחתול – ישנם מספר סוגי מזונות ועליך ללמוד מהו המזון המתאים לחתול המאומץ ולרכוש בהתאם. בשלב הראשון יש להמשיך לתת לחתול את האוכל לו הוא היה רגיל ואחר כך להתחיל לשנות. (פרטים נוספים תוכלו למצוא במדריך לתזונה נכונה של חיית המחמד)
4.  מיטה לחתול – רוב החתולים ישנו איפה שתתן להם אבל עדיף שיתרגלו לישון במיטה משלהם הדבר נותן להם תחושת בטחון. יש לוודא שגודל המיטה מתאים לחתולך והיא רכה ונעימה וממוקמת במקום מתאים, שקט ומשרה בטחון.

 

5.  שירותים לחול לצרכים – ישנם סוגים שונים של ארגזים לחתולים:פתוחיםסגורים עם דלת, ויש גם כאלה שמנקים עצמם באופן מכני. הארגזים הסגורים נותנים תחושת פרטיות לחתול, מונעים את פיזור החול לצדדים, ומונעים את פיזור הריח והם יותר אסטטיים בבית. אולם, ישנם חתולים הפוחדים להכנס לארגז הסגור ולא יכנסו לכזה.
6.  מתקן גירוד לחתול– חתולים צריכים להשחיז ציפורניים לכן יש לרכוש להם מתקן גרוד שיהיה גבוה שהחתול יוכל לעמוד ולהשחיז

 

7.   משחקים חתולים אוהבים מאד לשחק כך שתפקידנו לספק להם מגוון של משחקים בטיחותיים. חתולים אוהבים לקפוץ, לרוץ בעקבות כדורים עם קטניפ, חכותמשחקים תלויים. אסור לתת לחתול משחקים עם חלקים זעירים או מתפרקים שהוא עלול לבלוע. בדקו את המשחקים האם הם בטוחים לחתולים.

8.  קולר ותג שם – במידה והחתול שלך יוצא החוצה חובה לציידו בקולר– ותג שם כדי שיזוהה שם בחוץ כחתול בית. על התג לרשום שם שלך וטלפון נייד. הקולר צריך להיות בטיחותי לחתולים, גדול מספיק ולא מגרה את צוואר החתול. הכנס 2 אצבעות לבדיקה.

לסיום, חתול שנכנס למשפחה זה דבר נפלא. חתול אוהב לשחק ולהשתולל ומתאקלם בקלות במשפחה.

בהצלחה.

 

לעוד מידע וטיפים

הרשמו לרשימה החברים שלי

http://www.hishhay.co.il

וקבלו טיפים ומידע שייסייעו לכם לבחור את חיית המחמד המתאימה לכם ולגדל אותה בריאה ומאושרת

ליאורה מחיש חי 

לייעוץ נוסף אשמח לעזור בדף הפייסבוק של חיש חי

 

1-700-70-88-88 לייעוץ והזמנות

ספרו לי כאן למטה על אילו פינוקים אתם נוהגים לקנות לחתול שלכם

Tags: , , , , , ,

תגובות פייסבוק:

Leave a Comment