מהם 8 המשחקים הנבחרים לחתולים לשנת 2013?

כאן ליאורה מחיש חי עם סיכומים והמלצות למתנות לשנה האזרחית החדשה!!!

סוף שנת 2013 והשנה החדשה בפתח. רבים מאיתנו אוהבי חתולים קונים מתנות לחתולים שלנו ולחתולים של החברים שלנו. זה הזמן בו אני מנצלת את המומחיות שלי לעזור לקוראים שלנו לעשות את הדבר הטוב ביותר לחיות המחמד שלהם ולחיים שלהם.

bannercatgames

 אני אוהבת לעקוב אחרי המוצרים הטובים  החדשניים ובעלי הערך הרב ביותר לחיית המחמד שלך, להשתמש בהם, לבדוק אותם ולהמליץ עליהם בפניכם לקוחותיי וקוראים יקרים.  לרוב אני גם מתייעצת עם מומחים נוספים וטרינרים מאלפים ומומחי התנהגות כדי להשוות התרשמויות כדי לוודא שחיות המחמד שלכם יקבלו את הטוב ביותר

הנה סיכום רשימת המתנות האהובות ומומלצות לחתולים לשנת 2013
חתולי הבית מזמן כבר בויתו אבל הם לא איבדו את האינסטינקט שלהם לצייד ומשחק. כשמדובר על לגרום לחתול להיות שמח ובריא, חשוב מאד לוודא שלחתול יהיה זמן משחק מתאים ומספק. כדי למצוא משחק לחתול אשר יהפוך להיות האהוב ביותר עליו עלינו לחפש משחקים שנותנים לחתול אפשרות למרדף, לקפיצה, להתגלגל. זמן משחק קבוע יעודד התנהגות טובה ובריאות.

משחקים מלאים בקטניפ

קטניפ הוא צמח במשפחת המנטה. יש לו ריח שחתולים מאד אוהבים ותמיד רוצים עוד.לכל חתול יש תגובה אחרת לקטניפ, ישנם חתולים שיסתובבו סביבו בטירוף, יש חתולים שיתגלגלו בתוך משחק הקטניפ, יש כאלה שיתפסו אותו ברגליים או בפה וינסו להוציא את הקטניפ החוצה. אפשר לקנות קטניפ מיובש  או משחקים עם קטניפ. בכל מיני גדלים וצורות

משחק לחתול עכבר פרווה צבעוני סופר קטניפ - עלי קטניפ לחתול דשא לחתול לשתילה באדנית

משחק נוסף המכיל קטניפ קונג קיקרו משגע את החתולים צפו בסרטון

כרית בדמות חתול שמכילה קטניפ להרבה שעות של פנאי והנאה. משחק נוסף המכיל קטניפ ונחשב לנסיך של המשחקים הוא קונג קיקרו
משחק לחתול שמשגע את החתולים


משחקי לייזר

מצביעי לייזר הן משחקים שמוציאים קרן אור שהחתול שלך יאהב לרדוף.
מה הופך את מצביע הלייזר לכיף הוא שאתה יכול להזיז את האור בצורה אופקית ואנכית.
וזה נותן לחתול את האפשרות לרוץ, לקפוץ, ולשחק. .
מצביעי לייזר הם משחקים טובים בבית בו חתולים רבים. אבל הקפידו לתת להם הזדמנויות
שהם באמת יוכלו לתפוס את הנקודות, כך שהם יוכלו להרגיש תחושת הישג.

 

רוצים לראות את החתולה שלי שמשתגעת מהלייזר?

הידעת?

זה נראה שהחתול שלך רוב זמנו מבלה בשינה וזה בהחלט נכון. הזמן הממוצע שחתול מבלה בשינה הוא 2/3 מזמנו. לכן עלינו לוודא שבזמן שהוא ער הוא ייבלה במשחק איתנו או עם חבריו החיות.

משחקי עכבר

חתולי בית עדיין יש להם צורך לצוד ולתפוס את הטרף שלהם, אשר גורם לכם שצעצוע העכבר הוא בחירה רצויה מאד על ידם, כמשחק אהוב לחתול. משחקי עכבר באים במגוון צבעים/גדלים/מרקמים והעכבר צריך להיות בגודל ובצורה המתאימה לחתול שלך שיוכל לרדוף אחריו ולשאת אותו בפיו. העכבר יימצא את עצמו מתחת לרהיטים שם יישכח, ויתגלה מחדש לאחר מספר ימים למשחק נוסף

עכבר מלופף עם נוצה

עכבר מלופף עם נוצה

משחק לחתול עכבר פרווה צבעוני

עכבר פרווה צבעוני

.

עכבר עם קטניפ


בחרו עכבר משחק  שאין לו חלקים חיצוניים שהחתול בטעות יכול לבלוע. אם לעכבר משחק יש עיניים שנראה שהן יכולות להתנתק, הסירו אותם לפני שתתנו לחתול את המשחק לשחק

כדורי  משחק לחתול

כדורי משחק לחתול הם משחק פופולארי נוסף ,אהוב ונבחר על ידי חתולים. ניתן להשיג את כדורי המשחק במגוון גדלים וסגנונות. כדורי משחק עשויים מחומרים שונים פלסטיק, בד,צלופן, כדורים ממולאים עם קטניפ ועוד. בגלל צורתם העגולה והיכולת שלהם להתגלגל כשבועטים בהם, זהו משחק, שכדאי להשאיר במשך היום, כדי שהחתול שלך יוכל לשחק לבדו.
חתולים מסויימים אוהבים לשחק "חפש את המטמון" עם הכדור משחק שלהם. כדי ללמד את החתול לשחק ב-FETCH .גלגל את הכדור וראו אם החתול מביא אותו חזרה אליך.

משחק לחתול כדור ספוג צבעוני

משחק נוסף המכיל קטניפ קונג קיקרו משגע את החתולים צפו בסרטון

משחק נוצה לחתול

משחקי נוצה הם משחקים אהובים על החתול בגלל שזה מחקה את תנועת הציפור. יש מגוון גדול של משחקי נוצה שניתן לרכוש. חלק ממשחקי הנוצה נתלים על משקוף חלק נמצאים בקצה של חכה. אם בחרת במשחק  התלוי מהדלת יהיה רצוי לתת לחתול לשחק רק כשמישהו בבית . זאת מכיוון שבגלל ההתלהבות כפות הרגליים עלולים להסתבך בחוט, שהנוצה קשורה אליו. משחקי נוצה שקשורים לחכה מתאימים למשחק בישיבה עם החתול. הכי כיף זה להעביר את משחק הנוצה ליד החתול שלך ולגרום לו לקפוץ ולזנק כדי לתפוס את הנוצה כשהיא עפה לידו.

חכה עם עכבר מלופף

חכת נוצות

משחק תלוי על משקוף

חכה לחתול קונג סוויז בצורת זנב נחש מפרווה ונוצה בקצה

חכה נחש

משחק אתגר קונג וובלר

משחק קונג וובלר הוא שמפעיל את החתול ונותן לו שעות של התעסקות וניסיונות להוציא מזון . המשחק אהוב על החתולים ונותן לו שעות של התעסקות. מילוי משחק לחתול קונג וובלר בחטיף אהוב יחד עם שימורים והחתול ימצא את עצמו עסוק בניסיון עם כפות הרגליים להוציא את המזון/החטיף. המשחק מתאים גם לכאלה הזקוקים לשמירה על המשקל כאפשרות הגשת מזון שהחתול יצטרך להתאמץ לאכול.

 

משחק לחתול מאתגר ומעניין שמעסיק חתולים למשך שעות ארוכות

לצפייה בסרטון על קונג וובלר

משחק אתגר מבוך

יצר הציד והחיפוש בעיקר במחילות ובמקומות חבויים בא לידי ביטוי במשחק מבוך של קונג . משחק המבוך של קונג מאפשר פעילות אינטראקטיבית של החתול בניסיון למצוא את הכדורים/עכברים/משחקים שנמצאים בתוך הגלגל ומנסים ברגליהם לשלוף אותם. זה יכול לספק שעות של תעסוקה לחתול.

 

משחק מנהרה לחתול

מנהרה לחתולים עם שני חורי יציאה וכניסה לאורכה. מנהרה לחתול – שרוול למשחקי חתולים.

 מושלם לבתים עם מספר חתולים בבית. לאורך השרוול שני חלונות. השרוול מאתגר חתולים, נותן להם מקום "מגן" ופינת רביצה קבועה .המנהרה הינה משחק המתאים לבתים וחצרות בתים.
עם המנהרה מומלץ לרכוש ממגוון הכדורים ולגלגל אותו בתוך המנהרה מצד לצד או לרכוש חכה כדי לאתגר את החתול לעבור בזריזות מצד לצד.
משחק מנהרה לחתול

קופסאות קרטון

זהו משחק שיכול לבדר את החתול שלך ללא השקעה כלכלית. בפעם הבאה שמגיעה חבילה אליך הביתה או שאתה רוכש משהו שמגיע בחבילה שגדולה מספיק בשביל שהחתול שלך יוכל להכנס פנימה השתדל להשאיר את הקופסא בהישג יד של החתול שיוכל לשחק איתה. אפילו אם הקופסא לא גדולה מספיק לחתול שלך ,החתול יתעסק בה במשך שעות בניסיון להדחס פנימה. קופסאות הן מקומות משחק מחבואים אהוב מאד על החתולים

אני מקווה שאוסף המשחקים הנבחרים לשנת 2013 ייתן לכם רעיונות לרענון משחקי החתולים.
ולסיום מתנה ממני אליכם
15% הנחה לקניית המשחקים הנבחרים לחתולים לשנת 2013

קוד קופון: משחקים15 עד התאריך 31/12/2013
bannercatgames

 

 שלכם ולשירותכם גם בשנה הבאה
לגידול חיית מחמד בריאה מאושרת ומאריכת שנים

 ליאורה

Tags: , , , ,

תגובות פייסבוק:

6 Responses to "מהם 8 המשחקים הנבחרים לחתולים לשנת 2013?"

  • עדנה says:
    • ליאורה מחיש חי says:
    • ליאורה מחיש חי says:
  • רותם says:
    • ליאורה מחיש חי says:
Leave a Comment